Šparagai (smidrai)

sparagai

Šparagų (smidrų) nauda

Smidruose gausu medžiagų, suteikiančių energijos ir pakeliančių nuotaiką. Be to, Tai puikus vitaminų (A, B, C, T, K), skaidulų ir mineralų (mangano, vario, kalio ir kt.) šaltinis. Taip pat smidruose daug antioksidantų – beta karoteno ir liuteino.

Šparaguose esantys folatai labai svarbūs nėščioms moterims, nes stiprina gimdyves, žindančiosioms gausina pieno gamybą ir netiesiogiai gerina kūdikio sveikatą.

Specialistai įsitikinę, kad reguliarus šparagų vartojimas padeda kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje ir skatina insulino gamybą. Be to, šparagai teigiamai veikia širdį ir kraujagysles, stabdo krešulių susidarymą.

Tyrimai teigia, kad šiose daržovėse esantys oligasacharidai yra medžiaga, mažinanti lipidų, tokių kaip cholesterolis, kiekį kraujyje. Dažnas jų vartojimas – gali būti gera profilaktika nuo kai kurių onkologinių ligų.

Ūkyje auginame šparagus natūraliai bei mūsų pačių ūkyje išgaunamoje dirvoje (substrate, kuris yra biohumuso mišinys), tad dėl šių, dar vadinamų, super maistu, daržovių kokybės esame užtikrinti. 

Kaina – 8 Eur / kg. (perkant didenį kiekį taikomos nuolaidos).

Įsigyti šparagų galite užpildžius užsakymo formą

Užsakymo forma