Putpelių kiaušiniai

Putpelių kiaušinių nauda

Putpelių kiaušiniai yra amino rūgščių šaltinis, juose gausu baltymų. Šios medžiagos stimuliuoja galvos smegenų darbą ir maitina visą žmogaus nervų sistemą. Šios maitinamosios medžiagos taip pat padeda apsaugoti smegenų ląsteles nuo pažeidimo ir prisideda prie jų regeneracijos procesų.

Putpelių kiaušiniuose gausu amino rūgščių tarp kurių yra lizinas. Būtent jis dalyvauja antikūnių gamyboje ir taip prisideda prie organizmo imuninės funkcijos palaikymo. Dėl to, putpelių kiaušiniai gali sustiprinti imunitetą ir greičiau pasveikti nuo peršalimo ligų.

Mažuose putpelių kiaušiniuse yra vitamino B kompleksas kuris vaidina pagrindinį vaidmenį ląstelių metabolizmo procesuose ir dalyvauja beveik visuose jų gyvybiniuose procesuose. Vitaminai B6 ir B12 randami putpelių kiaušiniuose dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose. Be šių vitaminų normalus metabolizmas nebūtų įmanomas

Ūkyje auginame nedideli kiekį putpelių, tačiau patys ne visuomet suvartojame kiaušinius, tad galime pasiūlyti klientams šio nuostabaus ir sveiko produkto!

Kaina – 2,10 Eur / dėžutė (12vnt.), perkant didenį kiekį taikomos nuolaidos.

Įsigyti putpelių kiaušinius galite užpildžius užsakymo formą

Užsakymo forma