Skysto biohumuso veiksmingumo eksperimentas

Šią vasarą atlikome eksperimentą, siekiant įvertinti skysto biohumuso efektyvumą bei veiksmingumą esant lauko sąlygoms be papildomos priežiūros.

2022-05-08. Paruošėme lauke du žemės plotelius, po 1 kv/m. Abiejuose ploteliuose pasėjome pašarinio runkelio sėklas. Vieną plotelį laistėme natūraliu, mūsų ūkyje išgautu, skystu biohumusu (maždaug kartą per savaitę), o kitą paprastu vandeniu.

Pirmoji eksperimento diena

2022-05-21. Tarpiniai rezultatai jau matosi ir džiugina – lauke, kuris buvo laistytas su skystu biohumusu (žinoma, atskiestu su vandeniu, ne grynu) jau lenda daigai ir viso suskaičiavome 40 žaliuojančių daigų. Lauke, kuris laistomas tik vandeniu, kol kas dar nėra nė vieno daigo.

Po 2 savaičių.

2022-05-28. Tarpiniai rezultatai jau matosi ir džiugina – lauke, kuris buvo laistytas su skystu biohumusu (žinoma, atskiestu su vandeniu, ne grynu) daigai jau žaliuoja visuose vagelėse, tiesa pasakius net ir per dažnai sudygę (reikės praretinti). Lauke, kuris laistomas tik vandeniu, kol kas protarpiais matosi daigų, tačiau gerokai mažiau, lyginant su lauku, laistytu biohumusu.

Po 3 savaičių nuo eksperimento pradžios

2022-07-25. Dėl asmeninių priežasčių, fiksuoti kiekvieną savaitę eksperimento eigos nepavyko, tačiau jis buvo vykdomas sąžiningai, laistant laukelius kiekvieną savaitę. Tad Liepos 25 dieną pašariniai runkeliai jau buvo paaugę. Birželio mėn. pabaigoje pratetinome runkelius, kad turėtu pakankamai erdvės augimui. Rezultatas matosi akivaizdus.

Po 2,5 mėn. nuo eksperimento pradžios

2022-08-27. Eksperimento pabaiga. Tad rezultatai pakankamai džiugina. Runkeliai, kurie buvo laistomi skystu biohumusu užaugo didesni ir gerokai greičiau, lyginant laistomus tik su vandeniu.

Eksperimento pabaiga

Tad reziumuojant, galime teigti, kad skystas biohumusas pasiteisino ir yra veiksmingas, lyginant daržovių auginimą tik su paprastu vandeniu ( be jokių trąšų). Taip pat, skystas biohumusas yra 100% natūrali trąšą be jokių pridėtinių cheminių elementų.

Skystas biohumusas išgaunamas Kalifornijos sliekams perdirbant kompostą, kadangi perdirbimo metu išsiskiria drėgmė ir skysčiai, tad tai ir yra natūralus skystas biohumusas.

Na ką, o dabar laikantis mūsų ūkio žiedinio veikimo principo – runkeliai keliaus mūsų triušiams 🙂

Įsigyti produkciją galite mūsų el. parduotuvėje, arba kontaktais pateiktais žemiau 🙂

Gero derliaus!